FANDOM


Toto je zoznam miest v knihe Superhrdinovia.

Shakespeareovo divadlo Edit

Shakespeareovo Divadlo (Šablóna:Vjazyce: Shakespeare's Theater) je divadlo, ktorého majiteľom je William Shakespeare. Je tu často Clark Kent.

V divadle sa často hrávajú hry; výlučne tie čo Shakespeare sám napísal. Medzi ne sú najčastejšími Hamlet, Romeo a Júlia a mnohé ďalšie

ZŠ Polianska 1 Edit

Riaditeľkou Polianskej je RNDr. Ingrid Gamčíková.

Pavilón F Edit

V Pavilóne F na Polianskej sa nachádza zborovňa a riaditeľňa. Na poschodí môžete nájsť i fyzikálnu a chemickú učebňu, kaminet biológiu; jazykové laboratórium.

Pavilón A Edit

V Pavilóne A, na prízemí sa nachádzajú počítačové učebne a na poschodí sú triedy II.B, I.L a I.S.

Pavilón H Edit

V pavilóne H sú triedy VII.C, VII.D a bojová učebňa.

Gondor Edit

V Gondore býva napríklad Aragorn a je zároveň aj jeho societnikom. Je to južná ríša; úhlavný nepriateľ Bordelovej Lehoty. Dovážajú tam všetkých černochov čo sa v Bordelovej Lehote narodia a robia z nich otrokov. Taktiež chodí pod istým pseudonymom Aragorn okrádať obyvateľov Bordelovej Lehoty aby z ukradnutých peňazí mohol vylepšiť svoju ríšu čo najviac zveľadiť a zriadiť tam čo najviac kultúrnych budov. Občania ho za to majú radi.

Portal: Superhrdinovia

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki