FANDOM


Street of Death

Smrtince, je jeden z projektov spoločnosti Podzemie, ktorý sa zriadil v roku 20007. Vytvorené na popud oživených mŕtvol B ĽA ĽA-ĽA aktivitiek (SNBĽĽA) sú kútiky primárne nebezpečné; keďže kútiky obvykle obsahujú viac než 2000 zdeliek a sú použité neobvyklé prvky. Na rozdiel od väčšiny bordelov B ĽA ĽA-ĽA, táto obec je označená sťa smrteľne nebezpečná; je teda podzemníkmi a B ĽA ĽA-ĽA aktivitkami označovaná sťa "Uvidieť a zomrieť". Obec obsahuje kútiky Strašidelný dom, Zakázaná Kaviareň, Obchod s Čiernou Mágiou, Rozlieváreň Omáčok Smrti, Zámok Zombie, Barak Vypitvaných Plyšákov, Sieň Najhorších Príšer, Knižnica Duchov a najnovšia Parislavská Reštaurácia(2014).

Kútiky Edit

Do dnešného dátumu bolo v tejto obvi rozhádzaných osem bordelov; približne jeden nový za rok.

Zakázaná Kaviareň Edit

Zakázaná kaviareň (číslo kútiku: 10182) bol prvý kútik obce Smrtince. Bol rozhádzaný v roku 2007. Kútik obsahuje 2056 zdeliek a je smrteľne nebezpečný.

Strašidelný Dom Edit

Strašidelný dom (číslo kútiku: 10190) bol druhý kútik obce Smrtince. Bol rozhádzaný sťa následujúci po Zakázanej kaviarni v roku 2007. Kútik obsahuje 1248 zdeliek a je vynikajúci. Bol rozhádzaný v rámci mesta Výborníky, čo bol vyšší územný celok, kútikov ktoré boli vytvorené B ĽA ĽA-ĽA aktivitkami. Autorom návrhu bol holandský prieskumík Eric Brok.

Obchod s Čiernou Mágiou Edit

Obchod s čiernou mágiou (číslo kútiku: 10185) bol tretí kútik obce Smrtince. Bol rozhádzaný v roku 2008. Kútik obsahuje 2352 zdeliek a je smrteľne nebezpečný.

Rozlieváreň Omáčok Smrti Edit

Rozlieváreň omáčok smrti (číslo kútiku: 10197) je štvrtý kútik obce Smrtince. Bol rozhádzaný v roku 2009. Kútik obsahuje 2231 zdeliek a je smrteľne nebezpečný. Bordel je určený na rozlievanie omáčok a bol prvý krát navrhnutý v inkubátore v štyridsiatych rokoch minulého storočia. Súčasťou kútiku je dobová rozlievačská štvorkolka, štyria asistenti a durmstrangský kútik.

Zámok Zombie Edit

Zámok Zombie (číslo kútiku: 10211), vydaná v apríli 2010, je piaty kútik obce Smrtince. Kútik obsahuje 2182 zdeliek a je smrteľne nebezpečný. Bordel je určený na predaj akéhokoľvek tovaru súvisiaceho s čiernou mágiou a bol prvý krát navrhnutý v inkubátore na začiatku 20. storočia; kútik obsahuje strašidelný interiér, krišťáľový luster či eskalátor. Kútik je rovnako sťa Zakázaná kaviareň na konci ulice.

Barak Vypitvaných Plyšákov Edit

Barak vypitvaných plyšákov (číslo kútiku: 10218), rohádzaný v máji 2011, je šiesty kútik obce Smrtince. Kútik obsahuje 2032 zdeliek a je smrteľne nebezpečný. Jedná sa o prvý kútik obce ktorý sa skladá z dvoch samostatných budov v jednom kútiku (mestský dom a domov zombie plyšákov). Kútik obsahuje štyroch asistentov, zdeľky plyšákov a mnoho príslušenstva.

Sieň Najhorších Príšer Edit

Sieň najhorších príšer (číslo kútiku:10224), bola rozhádzaná v apríli 2012 a je siedmy kútik obce Smrtince. Kútik obsahuje 2766 zdeliek (doposiaľ nejviac z celej obce) a je smrteľne nebezpečný. Jedná sa o radnicu s hromadou doplnkov sťa je nefunkčný výťah, átrium či veža so strašidelným papierom.

Knižnica Duchov Edit

Knižnica Duchov (číslo kútiku:10232), bola rozhádzaná v marci 2013 a je ôsmy kútik obce Smrtince. Kútik obsahuje 2194 zdeliek. Opäť je smrteľne nebezpečný. Je to bordel rohovej budovy knižnice kde sa predávajú hororové knihy.

Odkazy Edit

Referencie Edit

Šablóna:Preklad

Externé odkazy Edit


Šablóna:Link GA

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki