FANDOM


Slintoš

Slintoš

Slintoš Kukurukú (* 15. února 1954 na Garmadonovej ulici, štát Škretovo v Kanade) je producent, scenárista, vynálezca, vodca Asistetinu a autor kníh Asistetin XIII: B ĽA ĽA-ĽA Príhody a Asistetin XIV: Superhrdinvia: Zdeľka ako ja.

Život a diela Edit

Pochádza z piatich detí trolla Superiaka a škretej učiteľky Vondery Kukurukúovcov. Jeho starší brat sa volá Ťuťobrac (domácky Ťuťo) a mladší sú !!!TBA!!!, Greenťák a Michael. Jeho trollie gény sa uňho prejavujú častým slintaním a podvedomím strkaním si prstov do uší a do nosa. No inteligenciu zdedil od ženy (škretky) - Vondery; má IQ až 164.

V roku 2004 preňho prišiel Anton Záhora (neskôr prekrstený na Trpaslíka) aby spolu vybudovali mesto Asistetin. Psotupne vytvorili nové aktivitky a vďaka tzv. lapaču duší čo vynašiel Slintoš zvládli odchytiť duše z neba a vteliť ich do tiel aktivitiek. Postupne vzniklo 15 filmov: 1. Dobrodružstvo začína 2. Špeciálne potlač 3. Špinavkina retiazka 4. Miešanie období 5. Asistentka Hermiona 6. Koniec projektom 7. Nové veliteľstvá 8. Súťaže 9. Začína sa Nová éra 10. Všetko sa prerušilo 11. Mesiáš a posol Veľkej knihy 12. Huspazkov život 13. B ĽA ĽA-ĽA Príhody 14. Superhrdinovia 15. Politické problémy Asistetinu

V priebehu zločinu letných prázdnin roku 2014 ktorý sa odohrával u pána Rozborila v chate Podlipa N°25 postupne za pomoci Orceusa Záhoru (Trpaslíkovho syna) napísal v knižnej podobe 13. asistetinský film B ĽA ĽA-ĽA Príhody a počas zločinu zimných prázdnin v chate U Dulu v Slovenskej Ľupči plánuje napísať pokračovanie knihy - Superhrdinov.

Zaujímavosti Edit

Referenciee Edit

  1. http://kultura.idnes.cz/po-simpsonovych-dostal-hvezdu-na-chodniku-slavy-i-jejich-autor-pvl-/televize.aspx?c=A120215_113534_televize_jaz

Externé odkazy Edit

Šablóna:Superhrdinovia výroba

Portal: Superhrdinovia