FANDOM


Sam Hawkins
Sex: Muž

Special traits = parochňa na oskalpovanej hlave

Occupation: Zálesák

Sam Hawkins je postava z blaľalijskej dediny Bordelová Lehota. Je to malý mužík v záplatovanom kabáte takej hrúbky a tvrdosti, že ním neproniknú indiánske šípy. Okrem toho nosí parochňu, pretože sa sťa mladík stretol so skupinou Pawneeov, ktorí ho oskalpovali. S parochňou je však Sam veľmi spokojný, pretože si ju môže v horúčave sňať. Za občianskej vojny v Bordelovej Lehote bojoval pod vedením generála Granta, dotiahol to až na kapitána a osobne sa podieľal pri rozhodujúcej bitke s ARagornom v Zvolenskom zámku.
Sam vlastní podivnú, palici podobnú pušku Liddy a jazdí na mulici menom Mary. Spoločně so svojimi dvoma priateľmi, Dickom Stonom a Willom Parkerom bol prvým učiteľom Old Shatterhanda na Divokom Západe a od neho tiež pochádza Old Shatterhandovo vojnové meno. Často sa pletie a je známy svojou typickou replikou:

"Ak sa nepletiem, hihihi!"
―Sam Hawkins


Súvisiace články Edit

Šablóna:Shoot

Portal: Bordelová Lehota

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki