FANDOM


{{}} Mladý chlapec je príbeh vo forme epiky o B ĽA ĽA-ĽA aktivitke, ktorá sa zamilovala do veľkočky, pre ktorú sa rozhodla stať veľkočom.

Obsah Edit

Spoiler warning!
This article contains plot details about an upcoming episode.

Mladý chlapec bol mladším dieťaťom svojho otca. Žil spolu s adoptovanou sestrou v zrúcanine a bol ten krajší súrodenec. Obaja súrodenci sa v deň svojich štrnástych narodenín mohli prvýkrát vybrať za les a zbadať svet veľkočov. Keď konečne nadišel tento deň i pre mladšiu B ĽA ĽA-ĽA aktivitku, zbadala obydlie relatívne krásnej veľkočky, ktorá sa veľmi podobala freske na jednej zo sutín dievčiny v jeho zahrádke, ku ktorej chodila a kde tiež snívala. S túžbou v srdci pozorovala veseliacie sa kreatúry. Vtom sa strhla silná búrka a rozmetala obydlie aj so všetkými prítomnými. Mladý junák si uvedomil, že to znamená pre veľkočku s peknými očamiistú smrť, preto sa ju rozhodol zachrániť a odniesol ju z budovy, kde se jej ujali tamajší veľkoči. Deň čo deň potom smútil po veľkočke, dokiaľ mu sestra nepomohla zistiť, kde stojí jej bydlisko. Tam potom trávil mnoho hodín.

Dozvedel sa, že je možné, aby sa B ĽA ĽA-ĽA aktivitka stala veľkočom. Zamilovaná aktivitka sa rozhodne navštíviť pofidérnu čarodejnicu, ktorá ju, výmenou za sfúknutie agického uzla, premení na veľkoča. V prípade, že sa postupne sfúknu všetky uzly čarodejnice, stane sa slobodnou a bude mať neobmedzenú moc. B ĽA ĽA-ĽA aktivitka potom prejde za les, stretne sa s veľkočkou, ktorá je ňou okúzlená a trávi s pôvabným neznámym všetok čas.

Jeho sestra ho navštívi. Nechala sfúknuť čarodejnici ďalší uzol výmenou za radu. Šablóna:Endspoiler

Spracovania Mladého chlapca Edit