FANDOM


Jazvecolak je špeciálny druh jazveca vyšľachtený, aby ubližoval B ĽA ĽA-ĽA aktivitkám. Jeho pôvod je neznámy. Prvé jazvecolaky sa objavili len v posledných rokoch, no aj napriek tomu sa v Bordelovej Lehote podozrivo premnožili.

CharakteristikaEdit

Jazvecolak vyzerá podobne ako normálny jazvec až na zopár detailov. Zavalité a svalnaté telo má prerastené čiernou srsťou a oči a uši sú pomerne malé. Na krátkych končatinách má silné pazúry, ktoré sú ešte ostrejšie než u bežných jazvecov. Má červené oči a veľké nozdry. Dosahuje výšky 20cm-48cm.

Životné prostredieEdit

Jazvecolakov nie je veľa a objavujú sa často na dosť nepravdepodobných miestach. Posledný jazvecolak sa objavil v úrade na Zvolenskom hrade. Niektorí vedci majú podozrenie, že niekto ich tajne šľachtí a posiela na svojich nepriateľov, ktorých sa chce zbaviť. Táto idea zatiaľ nikdy nebola potvrdená.

Spôsob životaEdit

Jazvecolak sa prevažne živí človiečičou krvou a Kurukou.

V prípade núdze nepohrdnú ani sokoľou krvou.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki