FANDOM


Unknown
Vital statistics
Author Unknown
Illustrator Unknown
Published on Unknown
Published by Unknown
Publication order
Previous Next
Unknown Unknown

Futbalový príbeh (po anglicky Story of the Footbalists) je blaľalijská novela z roku 2016 vytvorená spoločnosťami Spoločnosť Mixaela Dawidyu a Písmaz.

Děj Edit

Spoiler warning!
This article contains plot details about an upcoming episode.

V nemeckom futbalovom tíme je Christoph Kramer, ale jeho trénerom je Joachim Löw. Keď nadchádza na Marseillskú noc, futbalisti sa boja, že ich napadne nejaká príšera, ktorá ich bude chcieť zmasakrovať. Sťa veľké prequapenie ich na túto Marseillskú noc napadne Krvavý Alan, najhoršia príšera celej Blaľalie. Dostane sa s ní do kontaktu iba tréner Löw, pretože Alan mu povie, že je v skutočnosti dobrý. Joachim Löw sa tak stáva prvou B ĽA ĽA-ĽA ativitkou, ktorá sa dozvie pravdu o Alanovi.

Alan Löwa vyvedie preč, čím svojich spoluhráčov prenesie do domnienky, že ho Alan chce zabiť. Tam ich už čaká zlý bandita Kornel, ktorý chce Alana zabiť pre finančný zisk. Nemecký tím odchádza na ďalší zápas a Löwovi a Alanovi sa podarí prísť autobusom späť do šatne, futbalisti pochopia, že Alan je v skutočnosti dobrý a s pokojným svedomím môžu ísť na ďalší zápas. Šablóna:Endspoiler

Zoznam postáv Edit

  • Joachim Löw
  • Krvavý Alan (Bloody Alan)
  • Christoph Kramer
  • Mesut Özil

Šablóna:Písmaz

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki